Spotkanie z psychologiem

17.04.2018 (wtorek) o godzinie 16:00 w siedzibie TWK odbyło się edukacyjno-wykładowe spotkanie prowadzone przez psycholog dr Joannę Furmańską, współpracującą z TWK. Spotkanie skierowane było do podopiecznych TWK, ich rodzin, a także wszystkich związanych ze służbą zdrowia, na co dzień stykających się z procesem chorowania i obserwujących rozmaite reakcje na diagnozę. Podczas spotkania usłyszeliśmy dlaczego zmagając się z podobnymi trudnościami zdrowotnymi każdy człowiek może doświadczać ich zupełnie inaczej, a także jakie to ma znaczenie dla adaptacji i dobrego funkcjonowania. Dyskusja i pytania z sali rozwiały wszelkie wątpliwości uczestników spotkania. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania z Panią doktor Joanną Furmańską.


dr Joanna Furmańska jest psychologiem, w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii systemowej (WTTS); swoją pracę poddaje superwizji. Ukończyła wiele kursów z zakresu diagnozy i oddziaływań terapeutycznych, m.in. cykl szkoleń z zakresu neuropsychologii, kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Odbyła liczne praktyki na oddziałach szpitalnych. Zainteresowania zawodowe rozwija w szczególności w zakresie psychologii zdrowia, psychologii klinicznej i rozwojowej oraz psychoterapii. Aktywność zawodową realizuje m.in. wokół pracy z osobami, które doświadczają trudności osobistych, w tym z osobami przewlekle chorymi oraz ich rodzinami. Ponadto zajmuje się wspieraniem rozwoju oraz aktywizacją na każdym etapie rozwoju. Przez cały czas doskonali swój warsztat diagnostyczno-terapeutyczny uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Współautorka artykułów naukowych oraz prac badawczych prezentowanych na krajowych i zagranicznych konferencjach.

 


 Wstępny harmonogram spotkań grupowych: środy, godz. 14:30-16:30 (lub inna, po ustaleniu z grupą podczas pierwszych zajęć)

 1. 04.2018
 2. 05.2018
 3. 05.2018
 4. 06.2018
 5. 06.2018
 6. 07.2018
 7. 07.2018

 •  
 •  
 •  
 •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *