SPOTKANIE INTEGRACYJNE

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

spotkanie integracyjne twk

 

9 grudnia 2015 roku o godz. 13.00 w lokalu Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, przy ul. Wielkopolskiej 32 odbędzie się

SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

(przypadającego na dzień 3.12.2015 r.).
Spotkanie będzie miało charakter otwarty – będą mogły w nim uczestniczyć osoby niepełnosprawne i osoby z ich otoczenia (opiekunowie, rodzina, najbliżsi).
W trakcie spotkania, przy drobnym poczęstunku (kawa, herbata, ciasto itp.) zebrane osoby będą miały okazję porozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz wymienić się doświadczeniami. Przedstawione też zostaną planowane na 2016 rok propozycje TWK.


 

9 grudnia 2015 r. w TWK odbyło się Spotkanie integracyjne z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na dzień 3 grudnia – termin był przesunięty na prośbę dość licznej grupy, która w tym czasie była w Warszawie. – Impreza współfinansowana była przez Wojewodę Zachodniopomorskiego.

Spotkanie integracyjne trwało pięć godzin, wzięło w nim udział 25 osób z niepełnosprawnością. Uczestnicy przy kawie, herbacie, zimnych napojach i drobnym poczęstunku mieli okazję porozmawiać o swoich problemach i potrzebach oraz podzielić się swoimi doświadczeniami. W trakcie spotkania, uczestnikom zostały przedstawione planowane oferty w 2016 roku. Wszyscy otrzymali do wypełnienia anonimowe ankiety.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY na wszystkie spotkania!

  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *