WARSZTATY KOMPUTEROWE PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Po przerwie wakacyjnej (w miesiącu lipcu) od dnia 3 sierpnia (poniedziałek) będą kontynuowane zajęcia pn. „Warsztaty komputerowe.”
„Warsztaty komputerowe,” to przestrzeń gdzie można nauczyć się lub poszerzać wiedzę z zakresu obsługi komputera i wykorzystania Internetu.
Jest, to również miejsce, gdzie osoby nie posiadające komputera lub dostępu do Internetu, mogą nieodpłatnie korzystać na własne potrzeby z sali komputerowej wyposażonej w stałe łącze i słuchawki z mikrofonem.
Warsztaty komputerowe prowadzone są od poniedziałku do czwartku w dwóch grupach w każdy dzień: pierwsza od godz. 10.00 do 11.30 i druga od godz. 12.00 do 13.30.
W czasie trwania zajęć w sali komputerowej jest obecny opiekun sali/informatyk, który pomaga rozwiązać wszelkie problemy, jak również odpowiada na indywidualne pytania oraz wyjaśnia i uczy zagadnień, które interesują uczestników.
W związku z ograniczonymi możliwościami sprzętowymi, osoby zainteresowane udziałem w Warsztatach, prosimy o zapisanie się na konkretny dzień i godzinę.
KONTAKT:
– tel. 91 433 42 11,
– e-mail: twkszczecin@gmail.com,komputery

  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *