Gamelan

Orkiestra Perkusyjna Gamelan Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie, powstała w 2000 roku. Tworzą ją wyłącznie osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Magiczna orkiestra zagrała magiczny koncert, bo związany z najbardziej magicznym czasem w roku, czyli z Bożym Narodzeniem. Można było posłuchać klasycznych kolęd i pastorałek, ale również utworów niereligijnych związanych z tym czasem.  

XIV SPOTKANIA ARTYSTYCZNE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „RAZEM Z WAMI”

 

 

 

W czwartek, 26 października o godz. 10:00 w sali koncertowej                                                                                             Goleniowskiego    Domu Kultury  odbędzie się XIV Spotkanie Artystyczne „Razem z wami” pod honorowym patronatem burmistrza gminy Goleniów, Roberta Krupowicza.

Wystąpią wychowankowie SP1, SP2, SP 4, Zespołu Szkół Specjalnych, OREW Profi-Med, Środowiskowego Domu Samopomocy z Goleniowa oraz OREW Ostromice.

Na spotkania zapraszają: Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem – koło terenowe w Goleniowie, Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz i Starostwo Powiatowe w Goleniowie.

Szczeciński Park Przemysłowy główny sponsor XIV Spotkań Artystycznych Osób Niepełnosprawnych „Razem z Wami” ( spotkania odbyły się 26.10.2017 r. w Goleniowskim Domu Kultury).