TRENING UWAŻNOŚCI

Trening nieuważności w Życiu codziennym

 w oparciu o Z PSYCHOLOGIĘ kontemplatywną

 JAKI TO JEST TRENING?

Obniża ogólne napięcie psychofizyczne organizmu, znacznie podnosi jakość życia, daje ulgę w codziennej gonitwie myśli, dodaje energii i odświeża umysł poprzez zmiany w naszych sieciach neuronalnych. Pozwala na docenienie siebie.

 

TRENING PROWADZONY JEST W FORMIE CYKLICZNYCH SPOTKAŃ:

 • składa się z 6 spotkań warsztatowych po 2,5 godziny jeden raz w tygodniu. Są to warsztaty grupowe.
 • Po tym treningu można brać udział w kolejnych 3 spotkaniach rozwijających „self compassion”, (współczucie dla siebie) i przygotowujących do prowadzenia grup procesu (ciało –mowa –umysł), oraz jednym dniu ciszy w sobotę lub niedzielę, (6-7 godzin praktyki bez mówienia),
 • spotkania konsultacyjnego (przed rozpoczęciem programu, spotkanie zalecane zwłaszcza dla tych osób, które nie mają pojęcia, na czym polega trening, mają dużo wątpliwości), lub kontaktu telefonicznego.

CO to jest psychologia kontemplatywna?

Głównym celem psychologii kontemplatywnej jest głębsze poznanie funkcjonowania własnego umysłu oraz rozwój uważności i współczucia, które uznaje się za jego wrodzone cechy. Uważność i współodczuwanie są podstawą, aby traktować siebie i innych w sposób otwarty i życzliwy. Są też warunkiem niezbędnym, aby doświadczyć większej harmonii w pracy i w życiu codziennym.

 

PROWADZĄCY:

ZBIGNIEW MIELKE,

jest certyfikowanym trenerem uważności w nurcie psychologii kontemplatywnej i instruktorem medytacji, a także coachem, trenerem, konsultantem MindSonar, posiada certyfikat „master practitioner in the art of neuro-linfuistic programing”. Od ponad dwudziestu lat praktykuje medytację. uczestniczył w treningu, dotyczącym pracy z przestrzenią i emocjami: Mudra Space Awareness oraz Maitri, prowadzonych przez Lee Worley z Uniwersytetu Naropy.

Serdecznie zapraszam

Zbigniew Mielke

603 082 333 zmielke@gom.info.pl

Prowadzi treningi uważności i świadomości, komunikacji, rozwoju osobistego, coaching indywidualny i grupowy.

Chce zainspirować praktyką kontemplatywną tych wszystkich, w rękach których leży dobro drugiego człowieka

ZBIGNIEW MIELKE, nauczyciel z wykształcenia, rozpoczynał pracę z dziećmi w szkole.

Od ponad dwudziestu lat praktykuje medytację i studiuje psychologię buddyjską. Przez kilka lat uczestniczył w treningu, dotyczącym pracy z przestrzenią i emocjami: Mudra Space Awareness oraz Maitri, prowadzonych przez Lee Worley z Uniwersytetu Naropy.

Jest certyfikowanym trenerem uważności w nurcie psychologii kontemplatywnej

 i instruktorem medytacji, a także coachem, trenerem, konsultantem MindSonar, posiada certyfikat „master practitioner in the art of neuro-linfuistic programing”. Przez kilkanaście lat współpracował z polskimi  i zagranicznymi firmami (m.in. Millennium Bank, Deutsche Bank, Metrohouse&Partnerzy, Generali T.U, Old Mutual, …).

Był też aktorem a następnie instruktorem „Szczecińskiego Teatru Pantomimy” i prowadził warsztaty komunikacji bez słów oraz teatralne dla dzieci i młodzieży.

 

Obecnie, korzystając z wiedzy i doświadczenia z tych obszarów, prowadzi treningi uważności

i świadomości, komunikacji, rozwoju osobistego, coaching indywidualny i grupowy.

Jest absolutnie zakochany w swoim synu i uważnie obserwuje siebie w relacji z nim jako ojciec. To wpłynęło na rozpoczęcie prowadzenia treningu dla opiekunek i rodziców z uważności

w życiu codziennym.

Chce zainspirować praktyką kontemplatywną tych wszystkich, w rękach których leży dobro drugiego człowieka.

Jego pasją jest AIKIDO i medytacja.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Ułatwienia dostępu