Jesienno-zimowe klimaty – wydarzenie w gminie Chociwel

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Jesienno-zimowe klimaty-wydarzenie w gminie Chociwel
Towarzystwo Walki z Kalectwem Koło Terenowe w Chociwlu podpisało umowę ze Stowarzyszeniem „WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju na realizację operacji grantowej pn. „Jesienno-zimowe klimaty-wydarzenie w gminie Chociwel. Partnerem projektu jest Gmina Chociwel.
Ze względu na aurę warsztaty z wykonywania lampionów i zakładek drewnianych zorganizowano w świetlicy wiejskiej w Kani. W warsztatach uczestniczyło 30 osób. Pani Karina Pisarek pokazała w jaki sposób niepotrzebne słoiki, serwetki, wstążki, guziki, koraliki, zebrane szyszki można wykorzystać i samodzielnie wykonać bardzo efektywny lampion. Uczestnicy wykonywali według uznania lampion okolicznościowy lub świąteczny. Elementy drewniane tzw. Zakładki były wykorzystywane do dekoracji lampionów. Każdy z uczestników swoją pracę zabrał do domu. Wszystkim wolontariuszom, Sołtysowi Kani, Pani świetlicowej z Kani i uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w projekcie.

Prezes Koła Andrzej Zieliński

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *