PRZYJACIELE TWK

Na tej stronie zamieszczamy logo naszych Przyjaciół (fundatorów, darczyńców, grantodawców), którzy ułatwiają nam funkcjonowanie i realizowanie celów oraz założeń, dzięki temu my możemy pomagać i wspierać naszych podopiecznych.
Dziękujemy za wsparcie i pomoc oraz za zaangażowanie w życie osób z niepełnosprawnościami.

 

Oferta WSPARCIA w Naszej placówce
współfinansowana jest ze środków:

URZĄD MIASTA SZCZECINWOJEWODA ZACHODNIOPOMORSKIURZĄD MARSZAŁKOWSKI
znak_miastoObrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Logo_wzp.png
szczecin.euszczecin.uw.gov.plwzp.pl

NASI PRZYJACIELE


DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE WE WSPÓLNĄ POMOC
OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU MOŻEMY REALIZOWAĆ NASZE CELE STATUTOWE I WSPÓLNIE DZIELIĆ SIĘ DOBREM

Mamy już całkiem spory dorobek w dziedzinie CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. W pewnych obszarach nasz model funkcjonowania od wielu lat wpisuje się w tę filozofię. To, co w innych firmach jest w tej chwili definiowane jako „polityka CSR”, w Leroy Merlin jest naturalnym sposobem działania, wynikającym z kultury organizacyjnej.


Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia – Chociaż jesteśmy Bankiem, nie zajmujemy się wprost pieniędzmi. Chociaż zajmujemy się żywnością, nie gotujemy. Fundacja zajmuje się pomocą potrzebującym poprzez organizacje, fundacje i stowarzyszenia. 


netto

Jak zmniejszyć problem wyrzucania jedzenia? Naszym autorytetem jest rodzimy kraj naszej sieci, czyli Dania, która w ciągu ostatnich 5 lat ograniczyła ilość marnowanego jedzenia aż o 25 proc. i obecnie należy do grona państw, które wyrzucają najmniej żywności. Mniejsze, ale częstsze zakupy spożywcze to pierwszy krok do tego, aby ograniczyć ilość wyrzucanej żywności. Skrupulatne zaplanowanie obiadów na cały tydzień, zakupy z listą produktów i przygotowywanie posiłków z jedzenia, które nie zostało spożyte dnia poprzedniego.
Staramy się kierować tymi zasadami, dlatego w każdym naszym sklepie można znaleźć oznakowane skrzynki z hasłem: „Stop marnowaniu żywności”. Dążymy do zmniejszenia ilości marnowanej żywności, przeceniając produkty, których termin przydatności zbliża się ku końcowi. Ponadto stawiamy na lepszą ekspozycję produktów świeżych. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu stoisk ze świeżymi owocami i warzywami będziesz miał do naszych produktów lepszy i łatwiejszy dostęp, co może również pomóc w zniwelowaniu problemu wyrzucanej żywności.


INFRA-PORT to szczecińska spółka zajmująca się budownictwem, pracami teletechnicznymi i energetycznymi. Lata działalności umożliwiły osiągnięcie silnej pozycji na rynku usług portowych, choć działalność firmy nie ogranicza się jedynie do prac dla portów w Szczecinie i Świnoujściu. Profesjonalizm, doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra zapewniają satysfakcjonującą współpracę z naszą firmą.


Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Obecnie właścicielami Spółki są Gmina Miasto Szczecin (51% udziałów) oraz PreZero Warszawa Sp. z o.o. (49% udziałów). Początkowo nasza działalność ograniczała się do wywozu odpadów komunalnych. W dniu dzisiejszym zajmujemy się odbiorem nie tylko odpadów komunalnych, ale również wielkogabarytowych, złomu, gruzu, odpadów niebezpiecznych, płynnych, świadczymy także usługi transportowe.


Pracownia Ortopedyczna Ortofach oferuje swoje usługi w zakresie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Pobieramy miary indywidualnie, a dzięki naszym specjalistom posiadamy możliwość idealnego dopasowania wszelkich przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. ortofach.pl
mgr Daniel Bagiński, Technik Ortopeda, Fizjoterapeuta, Szczecin, Cegielskiego 5c, tel. 91 823 95 11, siegnijpopomoc.pl


Centrum Usług Społecznych w Goleniowie

Pomoc społeczna jest instytucją polityki społecznej państwa, mającą na celu umożliwienie osobom i rodzinom przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać.


„Posesja Sprzątanie i Konserwacja Zieleni”
Elżbieta Górczak

Firma „Posesja Sprzątanie i Konserwacja Zieleni” Elżbieta Górczak z siedzibą w miejscowości Szczecin świadczy swoje usługi w branży Sprzątanie terenu. Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z „Posesja Sprzątanie i Konserwacja Zieleni” Elżbieta Górczak


Klub Szachowy Gryf Szczecin zajmuje się szeroko rozumianą organizacją życia szachowego na terenie miasta Szczecina. Cel ten realizujemy głównie poprzez organizację imprez i zawodów szachowych oraz szkolenie szachistów o różnym stopniu zaawansowania. Nieodłączną częścią naszej działalności jest też organizacja zgrupowań i obozów na terenie całego krajugrupowań i obozów na terenie całego kraju


sck-logo

www.sck.pl – to miejsce, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie, zarówno klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa jak i sektor publiczny. Uczestnictwo w licznych programach Microsoft pozwala nam na oferowanie licencji Windows oraz Office dla komputerów zregenerowanych (tzw. Refurbished) zarówno wersji komercyjnej jak i edukacyjnej (więcej informacji odnośnie VAT 0% dla Szkół. Co miesiąc dostarczamy setki komputerów dla jednostek edukacyjnych, począwszy od najprostszych komputerów dla Szkół Podstawowych kończąc na złożonych laboratoriach komputerowych Wyższych Uczelni Technicznych.


Jako pasjonat technologii, Red Sky regularnie wytwarza nowe produkty, które zdobywają międzynarodowe uznanie i są odwiedzane przez miliony użytkowników miesięcznie. Red Sky nie tylko tworzy serwisy od podstaw, ale także inwestuje i rozwija te już działające w Internecie.


Kancelaria Prawna, którą tworzymy, jest i będzie przede wszystkim dla tych, którym „suche” przepisy prawne przekreślają życie czy podcinają skrzydła. Nie odzyskasz z nami długu od zapożyczonej na razie na śmierć Emerytki, ani nie założymy Ci spółki w „raju podatkowym”. My pomagamy osobom prywatnym i małym firmom we wszystkim innym – w tym, co ludzkie…


ton medica

Działamy od 2010 roku. Jesteśmy poradnią certyfikowaną przez Świat Słuchu. Nasz personel to grupa pełnych entuzjazmu specjalistów z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, które cały czas podnosimy. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i oczekiwania, gdyż naszym głównym celem jest sprawianie, aby nasi pacjenci mogli odnosić jak największe korzyści z aparatu słuchowego.


Przemawiają za nami wieloletnie doświadczenie oraz projekty tworzone dla naszych dotychczasowych klientów. Zrealizowaliśmy ponad 300 stron i sklepów internetowych. Stale współpracujemy z wieloma klientami, którzy wykorzystują stworzone przez nas oprogramowanie wspomagające sprzedaż, relacje z klientami, procesy produkcji czy obsługę zleceń każdego dnia. Tworzone przez nas rozwiązania informatyczne, nie tylko odpowiadają obecnym potrzebom, ale również stwarzają dodatkową przestrzeń na rozwój. Dzięki informatyzacji i automatyzacji procesów klient może skoncentrować się na meritum swojej działalności.


logo banku bgż

Misją Banku BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą Klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Realizacja misji banku wspierana jest działaniami w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) i Zrównoważonego Rozwoju.


entro
hplusv
agencja_burda
lord_queen